191212 Provokaciya 0Російські окупаційні війська та пропагандистські ЗМІ продовжують здійснювати інформаційні заходи метою яких є з дискредитація Об’єднаних сил та намагання применьшити вагу мирних ініціатив України.

 

 

 

Публікація по темі: ОГЛЯД З ПРИКЛАДАМИ ДІЇ РОСІЙСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ

 

Так, на тлі недавнього успіху української делегації на переговорах у Парижі у форматі Нормандської четвірки, а також мирних ініціатив Президента Зеленського, РФ, активізувала гібридні інформаційні дії, розпочавши поширення в інформаційному просторі відвертої дезінформації. З великою впевненістю можна говорити про те, що метою таких дій є відволікання уваги власного населення, громадян України, що проживають на тимчасово окупованих територіях та міжнародної спільноти від відвертої поразки Володимира Путіна за результатами зустрічі голів держав в Парижі у Нормандському форматі на тлі явних досягнень української делегації та міжнародної підтримки України, що продемонстрували голови делегацій Німеччини та Франції.


Яскравим прикладом подібних деструктивних дій направлених на зрив мирних ініціатив України, що підтримані міжнародною спільнотою, є розповсюджена учора, 11 грудня ц.р. так званим «Міністерством державної безпеки Луганської Народної Республіки» (МДБ ЛНР) інформація про виявлення схованки з великою партією боєприпасів, що начебто були сховані в районі Станиці Луганської військовослужбовцями зі складу Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

 

191212 Provokaciya 4

 

«МДБ ЛНР під час проведення комплексу оперативно-розшукових заходів на території, що межує з ділянкою розведення сил і засобів, в районі населеного пункту Станиця Луганська, ліквідовано схованку з великою партією боєприпасів», - повідомила прес-служба так званої МДБ.

 


«Вилучено 144 протипіхотних осколкових мін, 128 протитанкових мін, 14 осколково-фугасних мін для міномета калібру 128 мм, застосування яких заборонено Мінськими угодами. Також виявлено 396 пострілів для протитанкового гранатомета РПГ-7, одна протитанкова керована ракета, 29000 патронів для автоматичної стрілецької зброї калібру 5,45, 7,62 мм, а також 3000 набоїв для великокаліберних кулеметів калібру 12,7 і 14,5 мм», - додається в пояснені до розповсюдженого окупаційною «охранкою» відео.

 

Новина по темі: МАКРОН ЗАКЛИКАВ КОНГРЕС США ПРОТИСТОЯТИ "ВІРУСУ" ФЕЙКОВИХ НОВИН


Абсурдність подібних тверджень зрозуміла не тільки експертам, а й просто скільки-небудь обізнаному пересічному громадянину. Адже подібні боєприпаси (та ще й в такій неймовірній кількості) просто не використовуються спецпідрозділами, які оснащені новими й специфічними зразками спецозброєння (які були повністю відсутні в переліку). Більш того, застосування значної частки найдених боєприпасів, наприклад осколково-фугасних мін для міномета калібру 128 мм (такого калібру взагалі не існує - прим. ДЕ) або набоїв для великокаліберних кулеметів КПВТ калібру 14,5 мм (може бути застосований лише на БТР або БРДМ - прим. ДЕ) взагалі малоймовірно фізично, бо окремо потребує використання військової техніки. Про те, що зазначені боєприпаси у своїй більшості виготовлені у РФ і говорити нема потреби.

 

Публікація по темі: РОСІЙСЬКІ СНАЙПЕРИ НА ДОНБАСІ ДІЮТЬ ПІД ДИМОВОЮ ЗАВІСОЮ РОСІЙСЬКОЇ ПРОПАГАНДИ


А от що зовсім не дивує, так це власне винахід подібного схрону. Так, за інсайдерською інформацією з перемовин бойовиків ЛНР, дані боєприпаси скоріш за все були банально викрадені зі складів, що наповнювались «гуманітарними» конвоями з РФ для забезпечення функціонування 1 та 2 окупаційних корпусів, що дислокуються на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Зокрема, найбільш ймовірним джерелом для поповнення цього «схрону» названі вкрадені, з метою незаконного продажу, боєприпаси так званого батальйону «Зоря».

 

191212 Provokaciya 5

Скрін з переписування на проросійському ресурсі стосовно відеозаяви МДБ ЛНР. Один з коментаторів колишній бойовик «Зорі» / Фото: lostarmour.info


Нагадаємо, цей підрозділ бойовиків, з першого дня свого існування був підконтрольний колишньому «главі» ЛНР – Ігорю Плотніцкому (згодом цей підрозділ став основою так званої 1-ї мотострілецької бригади 2 АК (НМ ЛНР – прим. ДЕ) й в першу чергу отримував оснащення зі складів РФ. Після повалення режиму Плотніцкого у листопаді 2017 року в результаті конфлікту з Ігорем Корнетом (т.з. «міністр внутрішніх справ ЛНР») та Леонідом Пасічником (до перевороту - т.з. «міністр державної безпеки ЛНР», а наразі очільник цього утворення) та його втечею до Москви, колишні елітні частини колишнього гауляйтера ЛНР зазнали переслідувань від нової «влади».

 


Тому версія, як з власне походженням боєприпасів зі схованки, так і з її «розкриттям»  має великий відсоток ймовірності бути близькою до істини. Підтвердженням тому може слугувати те, що нинішня "влада" т.з. ЛНР одразу взялася за переслідування можливих ворогів, до числа яких входить і велика кількість бойовиків «Зорі».

 

Новина по темі: FACEBOOK ЗАБЛОКУВАВ СТОРІНКИ РОСІЙСЬКОЇ "ФАБРИКИ ТРОЛІВ"


Нагадаємо, що після окупації у 2014 році, так звана ЛНР являла собою набір розподілених між різними бандитьскими угрупованнями територій, на яких владу до певного часу утримували не призначені Москвою «гауляйтери», а місцеві ватажки-анархісти.

 

191212 Provokaciya 1

Фізично знищені ватажки ЛНР: Олександр Бєднов, командир угрупування «Бетмен». Вбитий 1 січня 2015 року в районі Лутугине.

Євген Іщенко (Малюк), «народний мер» Первомайська. Вбитий 23 січня 2015 року в Первомайську.
Олексій Мозговий, командир угрупування «Привид». Вбитий 23 травня 2015 року в районі села Михайлівка Перевальського району.
Павло Дрємов, командир «першого козачого полку імені Платова». Вбитий 12 грудня 2015 року в районі Первомайська.
Геннадій Ципкалов, «прем'єр-міністр ЛНР». Знайдений повішеним у камері 24 вересня 2016 року в Луганську.


Тодішній глава ЛНР – Плотніцкій методично ліквідував подібних ватажків, цинічно розстрілюючи, чи підриваючи їх кортежі, здійснюючи штурми «незалежних» військових частин бойовиків та використовуючи інші можливі способи, що розроблені та реалізовані спецгрупами ФСБ та ГРУ ГШ ЗС РФ. За роки «правління» Плотніцького  були фізично ліквідовані ватажки «бригад ЛНР» - Дрємов, Бетмен, Мозговий… Причому ці вбивства були також об'явлені, як начебто «операції спецпідрозділів України».

 

191212 Provokaciya 2

Розстріляний кортеж Олександр Бєднова, командир угрупування (бригади) «Бетмен» ЛНР


У 2017 році подібні «дії» набули свого апогею. В боротьбі за владу Плотніцкій зчепився з власними «міністрами» МВС та МДБ та іншими високопосадовцями ЛНР. Вбивства, арешти, штурми та інше, в боротьбі між двома таборами бандитів, в черговий раз, очікувано підносилися як дії … «українських спецслужб».

 

191212 Provokaciya 3

Розстріляний кортеж Олексія Мозгового, командир угрупування (бригади) «Привид» ЛНР

 

Таким чином ми в чергове спостерігаємо цинічну брехню підконтрольної РФ окупаційної адміністрації т.з. ЛНР, інспіровану з Москви. І метою цих «постнормандських ініціатив» кремля може бути намагання зриву успіху українських мирних ініціатив. Автори цієї дези не мали нічого спільного зі здоровим глуздом, який говорить про те, що приховане розміщення такої кількості боєприпасів в наявних умовах на територіях, які зараз знаходяться під пильним оком ФСБ РФ, є практично неможливим. І, більш того - воно не є виправданим будь-якою необхідністю... Чи лише ці тайники могли забазувати ображені на окупаційний режим колаборанти, з-поміж тих, що заробляють на прожиття зі зброєю в руках і отримують свої «срібники» з великими затримками... Мабуть, через це викрадали на складах НМ ЛНР російську зброю та мали плани продати її через лінію розмежування, або обміняти на гарантії повернення до мирного життя в Україні.

 

Публікація по темі: УКРАЇНСЬКА ГТС В НІМЕЦЬКІЙ ПРЕСІ: ПРАКТИЧНИЙ ПРИКЛАД БОРОТЬБИ З ФЕЙКАМИ

 

Нагадаємо, що Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» (запроваджена у серпні 2015 року) здійснює заходи щодо повернення на підконтрольну Україні територію та звільнення від кримінальної відповідальності громадян, які добровільно відмовилися від участі у незаконних збройних формуваннях (НЗФ) т.зв. «ДНР/ЛНР».

 

Станом на початок 2019 року нею скористались понад 360 осіб.

 

Більше інформації можна знайти тут

 

Інформаційно-аналітична група Defense Express

 

Публікації по темі:

 

ТРАГЕДИЯ С МН-17 И ЛОЖЬ КРЕМЛЯ. Ч.1

 

ТРАГЕДИЯ С МН-17 И ЛОЖЬ КРЕМЛЯ. Ч.2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues