191223 desertКомпанія Peli Products Inc., маючи багаторічний досвід співпраці з найкращими арміями світу та враховуючи їх потреби, розробила продукцію Mobile Militarytm, яка створена для забезпечення військового штабу в польових умовах.

 

Компанія ТОВ «ОЦ Профекс», яка є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором продукції PELItm в Україні щорічно представляє новинки цієї продукції на виставці «Зброя та Безпека».

 

Головними ознаками товару цього класу є якість, практичність та можливість швидко та оперативно розгортатися для приведення військ в бойову готовність, відповідно до стандартів НАТО.

 

191223 Roto Pack Military

191223 military 1

 Продукція Mobile Militarytm поділяється на захисні герметичні транспортерні, рекові контейнери під обладнання, мобільні аптечки, столи-трансформери

 

Продукція цієї групи поділяється на захисні герметичні транспортерні контейнери для особистих речей, зброї та техніки:

 

Також до продукції Mobile Militarytm відноситься освітлювальні приладдя PELItm. Акумуляторні освітлювальні системи відрізняються повною портативністю, високою продуктивністю, енергоефективністю і можливістю перезарядки. Вони підходять для освітлення віддалених ділянок, замкнутих просторів і великих робочих зон без використання генератора. Залежно від моделі виробу можуть бути оснащені кількома голівками, багатопозиційними складними опорами з обертовими на 360º головками, функцією активації по Bluetooth і замінної батареєю (деякі моделі). Завдяки застосуванню сучасних світлодіодів деякі моделі можуть забезпечувати потужний світловий потік до 6000 лм, при цьому час роботи може досягати 40 годин.

 

191223 military

 До продукції Mobile Militarytm також відноситься освітлювальні приладдя PELItm

 

Ці надміцні портативні пристрої для прожекторного освітлення, виготовлені з полікарбонату або акрилонитрил-бутадієн-стиролу і / або поліпропілену (в залежності від моделі), пройшли випробування і довели свою надійність в найважчих і жорстких умовах експлуатації працівниками служб екстреного реагування, фахівцями збройних сил, аерокосмічної галузі і клієнтами в сфері промисловості.

 

191223 tactical lights police

 Тактичні ліхтарі PELItm – це еталон і гарантія високої продуктивності

 

Крім цього, компанія Peli Products Inc. пропонує для професіоналів ударостійкі ліхтарі для будь-якої ситуації: ліхтарі для рекогносцировки та пошукових робіт, морські і зональні ліхтарі, ліхтарі для контрольно-пропускних пунктів. Тактичні ліхтарі PELItm – це еталон і гарантія високої продуктивності з вибираними і програмованими режимами, включаючи функції імпульсного світла і над'яскравого освітлення, опції жезла регулювальника і індикацію рівня заряду батареї. Сумісні з елементами живлення AA, CR123 і акумуляторними батареями, завдяки чому користувачі мають більше можливостей при виборі джерел живлення для продовження виконання поточного завдання.

 

Публікації і новини по темі:

 

ЗАХИЩЕНИЙ – ОЗНАЧАЄ НЕПЕРЕМОЖНИЙ

 

ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА -2019: ГОЛОВНІ ПІДСУМКИ ДЛЯ ПРИВАТНОЇ ОБОРОНКИ

 

ЛАЗЕР ПРОТИ СНАЙПЕРА: ПРОТИДІЯ СУЧАСНИМ ЛАЗЕРНИМ ДЕТЕКТОРАМ ОПТИЧНИХ ПРИЛАДІВ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues