200321 Desna 0Учора, 20 березня ц.р., на базі 169 Навчального центру Командуванням Сухопутних Військ ЗСУ, спільно з Командуванням Медичних Сил ЗСУ, було організовано і проведено навчання на тему "Порядок дій службових посадових осіб військової частини у випадку виявлення хворих з підозрою на коронавірус"

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Службу зв’язків з громадськістю Командування СВ ЗС України.

 

Публікація по темі: ОЛЕКСАНДР СИРСЬКИЙ: «ВЕСЬ ОСОБОВИЙ СКЛАД, ЗАЛУЧЕНИЙ ДО НЕСЕННЯ СЛУЖБИ У НАРЯДІ, ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ ЗАСОБАМИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ»


До проведення занять були залучені командири тих військових частин Сухопутних Військ, які зараз не виконують бойові завдання в Операції Об’єднаних Сил, а також їх заступники й начальники медичних служб частин, офіцери штабів.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)


У ході навчань на 7 демонстраційних майданчиках було відпрацьовано низку теоретичних і практичних питань. 

 

  

Для забезпечення проведення навчання залучався як особовий склад та засоби 169 Навчального центру, у тому числі рота радіохімічного та біологічного захисту, так і військовий шпиталь смт Десна.

 

200321 Desna 4


Варто додати, що за ходом навчань особисто спостерігали командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський та командувач Медичних Сил Збройних Сил України генерал-майор Ігор Хоменко.

 

 


"У кожній військовій частині та кожному підрозділі максимальні зусилля потрібно прикласти для уникнення занесення коронавірусу ззовні. Тому ці навчання дуже важливі – тому, що на них відпрацьовано єдиний алгоритм дій у випадку підозри на зараження", - відзначив командувач СВ ЗСУ Олександр Сирський.

 

200321 Desna 1


Він також наголосив, що порядок ротації військових частин у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил не змінився. Натомість відбудеться максимальне посилення заходів контролю і запобігання поширення коронавірусу у разі виявлення заражених.

 

Новина по темі: ПРО ЗАХОДИ, ЯКІ БУЛИ ПРОВЕДЕНІ В ЗС УКРАЇНИ АБИ ЗАПОБІГТИ КОРОНАВІРУСУ


"Звертаю вашу увагу на те, що весь особовий склад, який залучається до несення служби в наряді, повинен бути повністю забезпечений необхідними засобами захисту від зараження коронавірусом. Слід невідкладно розпочати накопичення запасів таких засобів захисту – для використання у разі виникнення потреби", - підкреслив Олександр Сирський.

 

200321 Desna 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues