200322 Salis 0Транспортний літак Ан-124-100 "Авіаліній Антонова" успішно виконав перший з трьох рейсів з термінового перевезення необхідного медичного обладнання з Китаю для боротьби з коронавірусом COVID-19 в Чехії

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДП "Антонов".

 

Новина по темі: «АВІАЛІНІЇ АНТОНОВА» УКЛАЛА НА 3 РОКИ НОВИЙ КОНТРАКТ З НАТО ПО ПРОГРАМІ SALIS


Нагадаємо, кілька днів тому представники NATO Support and Procurement Agency (NSPA) повідомили, що Чеська Республіка використовуватиме програму вантажних перевезень для країн НАТО Strategic Airlift Interim Solution (SALIS) для термінового перевезення необхідного медичного обладнання з Китаю для боротьби з коронавірусною кризою в країні. Загалом, за заявкою Чеської Республіки до кінця поточного місяця мало відбутися три місії SALIS.

 

200322 Salis 2


Один з літаків Ан-124-100 "Авіаліній Антонова", авіатранспортного підрозділу ДП "Антонов", незабаром прибув до аеропорту Шеньчжень, що знаходиться на південному сході Китаю. Там на нього завантажили майже 100 тонн невідкладного захисного медичного обладнання, що включало хірургічні маски, респіратори та захисні окуляри, після чого "Руслан" вирушив до Чехії.

 

200322 Salis 3


"Наш підрядник Antonov Logistics SALIS (ALS) вжив заходів для забезпечення максимального захисту екіпажу. Наприклад, прямий контакт між екіпажем та місцевими мешканцями в пункті призначення заборонений. Влада Китаю дозволила відступити від національних правил, дозволивши екіпажу залишатися на борту під час паспортного контролю", - прокоментував цю складну операцію представник NSPA.

 

Новина по темі: «АВІАЛІНІЇ АНТОНОВА» СТАЛИ ОФІЦІЙНИМ ПЕРЕВІЗНИКОМ НАТО ТА США ЗАМІСТЬ РОСІЙСЬКОЇ КОМПАНІЇ «ВОЛГА-ДНІПРО»


І ось сьогодні, 22 березня, український транспортник прибув до чеського аеропорту.

 

200322 Salis 4


"Український красень "Руслан" приземлився в аеропорту чеського міста Пардубіце. Він доставив до Чехії з Китаю близько 100 тонн медичного вантажу, зокрема маски, респіратори і т.п.", - розповів посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

 

200322 Salis 5


Повідомляється, що у цій складній місії були задіяні додаткові члени екіпажу, щоб забезпечити безперервне виконання рейсів з аеропорту Шеньчжень (Китай) до Пардубіце (Чеська Республіка).

 

Новина по темі: ОПК ПРОТИ COVID-19: "ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ" ВІДНОВИТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ МЕДИЧНОГО КИСНЮ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЛІКАРЕНЬ


Зазначається, що наступні дві місії SALIS, заплановані на 23 та 31 березня та відбуватимуться за аналогічним маршрутом та процедурою.

 

200322 Salis 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues