200323 airbern 0Державний спецекспортер ДГЗП "Спецтехноекспорт" імпортував зі США чергову партію парашутних систем Т-11 виробництва Airborne Systems North America на 4,3 млн доларів

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Новина по темі: У ЗСУ ДОПУСТИЛИ ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ АМЕРИКАНСЬКІ ПАРАШУТНІ СИСТЕМИ AIRBORNE SYSTEMS


Зокрема у листопаді 2019 року було придбано 260 парашутних систем цього типу.


Минулого року парашути Т-11 були офіційно допущені до експлуатації в ЗС України (Десантно-штурмових військах), разом із парашутними системами Intruder RA-360, Hi-5 та керованими системами точного повітряного десантування вантажів MicroFly II та FireFly.

 

200323 airbern 2

 

Це вже не перша партія – у квітні "Спецтехноекспорт" повідомив про виконання контракту з постачання неназваної кількості парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування вантажів Airborne Systems North America, в інтересах ДШВ ЗСУ.

 

Новина по темі: БРИГАДА АРМІЙСЬКОЇ АВІАЦІЇ ЗАКУПИЛА НОВІТНІ ПАРАШУТНІ СИСТЕМИ COMMODORE ТА IKARUS


Парашутна система Т-11 призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Мі-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним озброєнням та спорядженням (або без нього) на швидкості польоту до 277 км/год, з висот 152 - 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг.

 

200323 airbern 1


Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем, "Спецтехноекспорт" та фахівці американської компанії організували навчання військових інструкторів особливостям використання та обслуговування нового обладнання.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ПОСТАВИВ ДШВ ЗСУ АМЕРИКАНСЬКІ ПАРАШУТНІ СИСТЕМИ AIRBORNE SYSTEMS

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues