200330 NATO 0Верховний головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Кертіс Скапарротті виступив за надання Україні летальної зброї

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на видання VOAnews.

 

Новина по темі: ДОПОМОГА США НА 2020 РІК УКРАЇНІ ВКЛЮЧАТИМЕ КРИЛАТІ ТА ПРОТИКОРАБЕЛЬНІ РАКЕТИ


Відзначається, що на слуханнях у Сенатському комітеті зі збройних сил у відповідь на запитання сенатора-республіканця Джеймса Інгофа про те чи погоджується він з тим, що США мають надати Україні летальну зрою, верховний головнокомандувач НАТО Кертіс Скапарротті заявив, що українці ведуть важку боротьбу, назвавши їх дисциплінованими воїнами.


"Вони протистоять так званим сепаратистам, які, насправді, є російськими ставлениками. Росія постачає їм смертоносну зброю і також випробовує там деякі нові військові методи. Ми маємо посилити українські збройні сили настільки, наскільки це можливо", - заявив генерал Скапарротті.

 

Новина по темі: CNN: В РАМКАХ НОВОГО ПАКЕТУ ВІЙСЬКОВОЇ ДОПОМОГИ США ПЛАНУЮТЬ НАДАТИ УКРАЇНІ ОЗБРОЄННЯ НА $125 МЛН


"Рада чути, що ви підтримуєте надання летальної зброї нашим друзям в Україні", - заявила сенатор-республіканець Джон Ернст, - коментуючи відповідь верховного головнокомандувача НАТО.


"Виглядає, що ми всі з цим погоджуємося. Я про це чітко сказала цій адміністрації і сподіваюся, що ця адміністрація вирішить надати допомогу якомога раніше", - сказала сенатор Ернст.

 

Новина по темі: США ПЕРЕДАДУТЬ УКРАЇНІ ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ MARK VI

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues