310331 shvlВ Туреччині презентований перший прототип (робочу модель) апарату штучної вентиляції легенів (ШВЛ) місцевого виробництва. До участі в його створені були залучені турецькі оборонні компанії.

Про це Defense Express повідомили в компанії Baykar, яка є учасником проекту.

 

Як стало відомо Defense Express, апарат ШВЛ є продуктом кооперації чотирьох турецьких підприємств. Так, він був спроектований турецькою технологічною фірмою BIOSYS та виготовлений національним виробником багатофункціональних побутових приладів Arçelik. Технологічну підтримку та участь своїх інженерів забезпечили турецька компанія - Baykar, яка є виробником відомих в Україні безпілотних апаратів BAYRAKTAR TB2, та оборонно-промисловий гігант - підприємство Aselsan.

 

Новина по темі: УДАРНІ БПЛА BAYRAKTAR TB2 ПС ЗСУ ПІДНЯЛИСЯ В НЕБО (ВІДЕО)

  

До фінансової підтримки проекту також долучилися і деякі інші оборонні та авіаційні підприємства, такі як Havelsan та Turkish Aerospace Industries (TAI).

 

 

В подальшому апарати після перевірки своїх можливостей будуть серійно випускатися на підприємстві Arçelik.

 

 

Компанії Baykar та Aselsan вже замовила по 250 ШВЛ у BIOSYS для підтримки масового виробництва в інтересах системи охорони здоров’я Туреччини. За попередніми даними уряд країни вже має плани придбати після випробувань та сертифікації більше тисячі апаратів ШВЛ вітчизняного виробництва.

 

 Новина по темі: ЯК АРМІЯ ДОПОМАГАЄ ЗУПИНИТИ КОРОНАВІРУС У РІЗНИХ КРАЇНАХ СВІТУ

 

 

Створені за підтримки турецьких компаній апарати будуть передані Міністерству охорони здоров'я Туреччини для використання в лікарнях, які обслуговують пацієнтів інфікованих COVID-19 по всій країні.

 

Дане медичне обладнання може виявитися життєво важливим в процесі порятунку життів в Туреччині, де кількість загиблих від COVID-19 досягла 168, а кількість випадків зараження за станом на 30 березня зросла до 10 827.

 

Новина по темі: КОРОНАВІРУС COVID-19: ЯКИХ ЗАХОДІВ ВЖИВАЮТЬ ВІЙСЬКОВІ МЕДИКИ ЗСУ ТА ПІДРОЗДІЛИ У ЗОНІ ООС (ВІДЕО)

 

Апарати ШВЛ, якщо вони виявляться надійними та ефективними, також можуть бути використані і в інших країнах, які стикаються з гострим дефіцитом подібного обладнання після початку пандемії коронавірусу.

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues