200330 MotorSich 0ПАТ "Мотор Січ" у лютому та березні ц.р. виграло два тендери з ремонту та обслуговування повітряного транспорту інозамовників на загальну суму 13,1 млн гривень

 

 


Відповідна інформація про тендери оприлюднена на майданчику державних закупівель ProZorro, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ОТРИМАЛА МОЖЛИВІСТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО РЕМОНТУ ЗАКУПЛЕНИХ США ГЕЛІКОПТЕРІВ МІ-8/17


Варто відзначити, що замовником обох тендерів виступала Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт". В обох випадках без оприлюднення деталей був укладений за категорією "Послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов'язаного обладнання і супутні послуги".

 

200330 MotorSich 1


В першому випадку (договорі укладений 4 лютого ц.р.) відремонтовану продукцію буде поставлено у Туреччину. За свою роботу "Мотор Січ" має отримати 3,446 млн гривень. Строк виконання - 2020-2021 роки.

 

Новина по темі: "МОТОР СІЧ" ПОСТАВИЛА ДО ЛАТВІЇ ДВІ ПАРТІЇ АВІАДВИГУНІВ ДЛЯ ГЕЛІКОПТЕРІВ НА $6,5 МЛН


У другому тендері (договір укладений 12 березня) кінцевий замовник не розголошується, а постачання здійснюється "за межи митної території України". Сума сплати послуг становить 9,66 млн гривень. Строк виконання робіт 2020-2021 роки.

 

200330 MotorSich 2


Нагадаємо, восени 2018 року стало відомо, що "Мотор Січ" спільно з ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон" виконають ремонт 17 гелікоптерів Мі-17 для турецької жандармерії на $40 млн.

 

Новина по темі: УКРАЇНА МОДЕРНІЗУЄ 17 ТУРЕЦЬКИХ ВЕРТОЛЬОТІВ МІ-17 ЗА 40 МЛН ДОЛАРІВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues