160208 Ukraine NATO Photo Andrew Kravchenko JAZ 7749Україна і НАТО найближчим часом досягнуть домовленостей про співпрацю у сфері створення Сил спеціальних операцій.

 

Про це в інтерв'ю УНІАН повідомив виконуючий обов'язки глави Місії України при НАТО Єгор Божок.

 

«Найближчим часом – я не хотів би забігати наперед, але найближчим часом ви побачите конкретні результати та конкретні домовленості (щодо створення Сил спецоперацій), які ми укладемо з альянсом за результатами зустрічей президента України тут, у штаб-квартирі НАТО, а також у штабі командувача збройними силами НАТО в Європі в Монсі, які пройшли в грудні минулого року», - сказав Божок.

 

В.о. голови місії повідомив, що документ буде підписаний протягом найближчих тижнів в Україні.

 

«Це будуть домовленості про співпрацю України та НАТО у сфері створення Сил спеціальних операцій, які визначатимуть низку конкретних напрямків, де ми отримаємо консультативну, навчальну та матеріально-технічну допомогу НАТО», - зазначив він.

 

За словами Божка, взаємодія НАТО та України у цій сфері охоплюватиме широкий спектр питань, починаючи від доктринальної бази і закінчуючи конкретної підготовкою та оснащенням конкретних бійців».

 

Читайте також: Україна і НАТО розроблять програму реформування ЗСУ до 2020 року

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues