200330 rf Italy 1 3"Гуманітарна операція" армії Росії у Італії, яка прибула нібито для допомоги у боротьбі із пандемією COVID-19, виконала головне завдання Кремля - здійснила потужну інформаційну атаку проти НАТО та країн Євросоюзу. 

 

Таку думку Defense Express висловив Валерій Король, голова правління ГО "Центр комунікаційно-контентної безпеки".

 

Кремль максимально поширив інформацію про надання своєю армією "гуманітарної допомоги" Італії у всіх ЗМІ. Фактично вся Італія потонула в пропаганді Кремля. А головною тезою російської пропаганди стало те, що допомога від Москви прийшла в той час, коли Євросоюз та країни НАТО відвернулися від проблем Італії. 

 

 

В реальності, вся кремлівська допомога це два десятки "мийок" для дезінфекції озброєння і військової техніки, замість лікарів-практиків - працівники військового ВНЗ, а 80% гуманітарного вантажу - непотріб. Проте, своєї головної мети Кремль досяг. 

 

"Всі італійські ЗМІ були заповнені сюжетами, в яких колонна з 22 російських КамАЗів, з російськими прапорами та гаслами "З Росії з любов’ю", йшла від аеродрому поблизу Риму до Бергамо. Фактично оце є агресія під час якої відбуваються інформаційно-контенті впливи. Відбулась комунікація з населенням Італії, з населенням Євросоюзу, і Кремль контентно довів, що тільки Росія прийшла на допомогу Італії. І хоча реальна допомога армії РФ - нікчемна, для пересічного італійця залишається у пам’яті те, що Росія допомогла", - розповів Валерій Король, голова правління ГО "Центр комунікаційно-контентної безпеки".

 

200330 rf Italy 13

 

Одним з показовим прикладів є активно поширене у соцмережах відео, на якому італієць на камеру знімає прапор ЄС та замінює його прапором Росії, тримаючи у руках листок з подякою Путіну.

 

"Кремль досяг своєї мети - всі в Європі почули про допомогу Росії. Ніхто вже не буде розбиратися в тому, наскільки дієвою була така допомога. І такі інформаційні агресії є найбільшою загрозою для світової демократії. Росія не буде фізично нападати на Європу, вони будуть її знищувати зсередини саме такими виключно демократичними засобами", - підкреслив експерт. 

 

200330 rf Italy 14

 

Наприклад, одночасно з тим, як у Італії почалась операція російської армії, Москва звинуватила Польщу в тому, що вона заборонила проліт військових літаків РФ над своєю територією. Водночас, канал Russia Today нагнітає ситуацію, сповіщаючи панічні новини про короновірус та звеличує Росію.      

 

"Російські інформаційні атаки впливають на свідомість населення. І в потрібний для Крмеля момент такі інформаційно-контенті міни вибухнуть. Ми це вже бачили у Криму та на Донбасі", - підкреслив Валерій Король. Додавши, що єдиним шляхом протидії російській пропаганді є жорсткий перегляд прав доступу російських пропагандистів до європейського споживача, який має прийти на заміну намаганням "не дратувати" Путіна.   

 

Новини за темою:  

НЕПОТРІБ, МІЗЕРНА РОБОТА ТА ВІЙСЬКОВІ БЕЗ ЗАХИСТУ: ЯК АРМІЯ РФ В ІТАЛІЇ "БОРЕТЬСЯ" З КОРОНОВІРУСОМ

АНТИНАТІВСЬКА ПРОПАГАНДА: ЯК РОСІЯ ПОШИРЮЄ ФЕЙКИ ПРО КОРОНАВІРУС

ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН ПРО ХАРЧУВАННЯ ВІЙСЬКОВИХ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues