200410 armiyaВ української армії побільшало ворогів - до супротивника на Донбасі додався ще й коронавірус.

 

Add a comment

200409 main 1Діяльність приватних військових компаній (далі – ПВК) не досягла б такого масштабу, якби не налагоджений механізм лобіювання їх інтересів у вищих ешелонах істеблішменту, передовсім – американського.

 

Add a comment

200408 REYD HUR UKRAYINY V KRYMU 0Чому російський агент намагався підірвати Кирила Буданова? Історія приголомшливого рейду спецпідрозділу ГУР МО в Крим

 

Add a comment

200407 zastava 3Російська Федерація продовжує вести підступну гібридну війну проти України, використовуючи для вбивства українців не тільки застарілі радянські зразки озброєння та техніки, але і сучасні засоби розвідки та корегування вогню.

 

Add a comment

200406 Roboneers 02Очевидно, що війни навіть недалекого майбутнього кардинально відрізнятимуться від наших уявлень про типовий збройний конфлікт. За прогнозами, вони передбачатимуть активне використання військовими різноманітних бойових роботизованих механізмів: наземних, повітряних, надводних і підводних. Так, дещо схоже на наукову фантастику, та вже нині провідні країни світу активно розробляють системи, що допомагають, а в перспективі – замінять людей на полі бою.

 

Add a comment

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues