171123 луганскСудячи з усього, спроба «державного перевороту в ЛНР» отримує своє логічне продовження і переростає в у гаряче протистояння між кремлівськими кураторами квазіреспублік.

У відкритий доступ вже надходить інформація про серію потужних вибухів – на цей раз у центрі Донецька, зокрема: https://donpress.com, https://m.facebook.com.

Не виключено, що є загиблі.


Експерти ЦДАКР вважають, що це є відповіддю ображених триваючим «державним переворотом» кураторів очільника т.зв. ЛНР – Плотницького та його найближчого оточення.


В свою чергу куратори Захарченка наразі обрали тактику тотального замовчування екстраполяції конфлікту на Донецьк: через заборону надання будь-яких коментарів та витоків інформації у ЗМІ.


Вказані інциденти ЦДАКР напряму пов’язує з подіями в Луганську. Таким чином, ми спостерігаємо подальше загострення протистояння та з’ясування відносин на території ОРДЛО між ГРУ ГШ МО РФ (контролюють Плотницького) та ФСБ РФ (мають впливи на Пасічника і Корнета – «міністра «МДБ» та «міністра «МВС» відповідно; останній вступив у пряме збройне протистояння з Плотницьким за підтримки підрозділів окупаційних військ з території ДНР).


Судячи з розвитку подій вказана боротьба лише набиратиме обертів.


За будь-якого вирішення Кремлем даного протистояння – об’єднання квазідержавних утворень під керівництвом єдиного силового центру в Москві чи ситуативного збереження статус-кво у вигляді двох окремих «республік» – Києву слід бути готовим до ескалації на лінії зіткнення як інструменту відволікання уваги від внутрішніх розборок між т.зв. ДНР та ЛНР (зокрема, під приводом виявлення «українського сліду» у вказаних інцидентах).

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues