180404 Ukrayna y BelorussyyaГО «Європейський Рух України», за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, оголошує про початок реалізації проекту «Українсько-білоруська ініціатива «Нове лідерство для Східної Європи»».

 

Мета цього проекту – розширення української та білоруської мережі лідерів громадської думки задля підтримки демократичного курсу країн, налагодження тісних зв’язків між українським та білоруським громадянським суспільством. Передбачається, що до неї увійдуть представники нової хвилі політиків, громадських діячів, волонтерів.

 

Командою проекту на конкурсній основі буде відібрано 30 учасників (15 учасників з України, 15 учасників з Білорусі), для яких протягом 3-6 травня 2018 років буде організовано:

 

– конференцію «Україна та Білорусь – роль громадянського суспільства у країнах Східного партнерства» (3 травня)

– триденний семінар у форматі «тренінг для тренерів» (4-6 травня).

 

Семінар буде присвячений перш за все створенню команди та запуску комунікації між учасниками, з подальшим розширенням цієї мережі.

 

Протягом навчань учасники отримають знання та практичні навички з питань внутрішньої та зовнішньої політики обох країн, відносин з ЄС, НАТО, США тощо. Відбудеться обмін досвідом діяльності громадських активістів щодо просування реформ, боротьби з корупцією, дво- і багатосторонньої співпраці у рамках Східного партнерства. В рамках проекту передбачається участь у якості спікерів та тренерів експертів з питань міжнародних відносин, економіки та культури, іноземних та українських дипломатів, політиків, громадських діячів. Окрім навчальних модулів програма семінару включатиме дебати, презентації та навчальні візити в органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації.

 

До участі у проекті запрошуються громадяни України віком від 21 до 50 років, які досягли успіхів у політиці, громадській діяльності, журналістиці, бізнесі, юриспруденції та/або інших сферах.

 

При формуванні групи буде враховуватися гендерний фактор, рівномірне регіональне представництво та професійна належність.

 

Для того, щоб стати кандидатом до участі в проекті необхідно заповнити анкету – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScuPELcoAIUSs-k_FC2k5P0ftsNgjADWwdY0BbtmmXLmUxJow/viewform?c=0&w=1 до 20 квітня 2018 р.

 

Про результати відбору учасників буде повідомлено до 22 квітня 2018 року.

 

Організаційні питання:


Витрати (проживання, харчування, вартість лекцій та матеріалів) беруть на себе організатори.


Транспортні витрати – частково покривають організатори.

 

Мова проекту – російська.


Додаткову інформацію щодо проекту можна отримати на нашій сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/emu.ngo15/, написавши нам на електронну адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або звернувшись за телефонами:

 

(067) 1118866 (Максим Дацюк, директор ГО «Європейський Рух України”)


(050) 3845762 (Вадим Трюхан, Голова правління ГО «Європейський Рух України»)

 

Вадим Трюхан

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues