180330 Mig29 106РФ демонструє подвійні стандарти в питаннях модернізації військової авіатехніки виробництва б. СРСР, намагаючись витіснити Україну зі світового ринку послуг з авіаційного ремонту. Її претензії до українських експортерів цих послуг юридично нікчемні, переконаний директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих.

 

Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна".

 

Коментуючи на прохання агентства дані його джерел в оборонному секторі щодо появи нових тендерних вимог на закупівлю послуг з авіаційного ремонту низкою країн на тлі звинувачень російського ОПК у, нібито, відсутності в українських підприємств правових підстав для обслуговування військової авіатехніки розробки колишнього СРСР, військовий експерт зазначив: "Дії російської сторони з витіснення конкурентів з ринку на підставі твердження про ексклюзивність прав розробника є сумнівними".

 

За його словами, підприємства ОПК України мають всю необхідну технічну документацію для обслуговування авіатехніки, розробники яких знаходяться на території РФ, - "МіГ", "Су", "Іл", "Мі".

 

"Права на здійснення ремонту цих типів авіатехніки отримані відповідно до встановлених в колишньому СРСР процедурами, з передачею комплекту необхідної документації. Вони не мають зворотної сили і правові підстави для додаткового ліцензування відсутні", - сказав він.

 

В.Рябих також нагадав, що регулювання діяльності державіації, до якої відносяться військові літаки, є сферою компетенції уповноважених державних органів країни-експлуатанта авіатехніки.

 

Публікация по темі: ФОТОРЕПОРТАЖ: ЯК ПРАЦЮЄ ЛУЦЬКИЙ ЗАВОД “МОТОР”

 

"Країна-експлуатант може встановлювати свої правила і вносити зміни в конструкцію літального апарату. Правила гри задає експлуатант – Міністерство оборони, яке бере на себе функцію сертифікації і контролю безпеки експлуатації авіатехніки", - уточнив експерт.

 

За його словами, прикладом різних підходів до державного регулювання питань експлуатації військової авіатехніки виробництва колишнього СРСР може служити експлуатація винищувачів МіГ-29 в Польщі та Болгарії. "Польща вирішила проблему модернізації парку" Міг-29" без звернення до російського розробника, створивши, сертифікувавши поставивши на озброєння власний варіант модернізованого МіГ-29. Тоді як Болгарія потерпає через невирішеність цього питання", - зауважив військовий експерт.

 

"Показово, що РФ демонструє подвійні стандарти в цій сфері, відмовившись від послуг українського розробника транспортних літаків сімейства "Ан" ДП "Антонов" під час ремонту і модернізації свого парку транспортників "Ан". Російська сторона самостійно визначила і наділила повноваженнями по конструкторському супроводу експлуатації літаків української розробки власні державні інститути та організації", - акцентував співрозмовник агентства.

 

У зв'язку з цим він уточнив: "Згідно з правилами ICAO, країна-експлуатант літака може вносити зміни в конструкцію літального апарату при наявності достатнього науково-технічного, конструкторського і виробничого потенціалу. При цьому держава-експлуатант бере на себе зобов'язання щодо забезпечення безпеки експлуатації".

 

На думку В.Рябих, з метою посилення своїх позицій на ринку озброєнь НАТО і ЄС, Україні слід активізувати роз'яснювальну роботу серед країн-споживачів авіаремпослуг авіатехніки колишнього СРСР щодо можливостей України в цій сфері, а також наявності в української сторони необхідних правових підстав і компетенцій для здійснення такої діяльності.

 

Публікация по темі: КЕРАМІЧНИЙ ЩИТ: В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЯЮТЬ ІННОВАЦІЙНУ БРОНЮ

 

"Також є сенс ставити перед західними союзниками питання про абсурдність ідеї ВТС країн-членів НАТО з потенційним противником: мова йде про можливості використання РФ різних технічних закладок, що дозволяють їй блокувати експлуатацію авіатехніки, що була відремонтована для країн-членів альянсу", - додав військовий експерт.

 

Послуги авіаремонту - один з традиційних і перспективних напрямів експорту озброєнь і спецпослуг України на світовому ринку озброєнь, в останні роки частка авіаремонту складає близько 30% в загальному обсязі експорту озброєнь і спецпослуг України.

 

Публікація англійською: RUSSIAN CLAIMS AGAINST UKRAINIAN EXPORTERS OF EX-SOVIET AIRCRAFT MRO SERVICES ARE LEGALLY NULL - EXPERT

 

Публікація російською: ПРЕТЕНЗИИ РФ К УКРАИНСКИМ ЭКСПОРТЕРАМ РЕМУСЛУГ АВИАТЕХНИКИ Б. СССР ЮРИДИЧЕСКИ НИЧТОЖНЫ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues