180510 INFOМіжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm уважно слідкує за перебігом військових авантюр та агресії Росії у різних точках світу: від українського Донбасу до Сирії. За цей період ми ідентифікували більше 2400 військовослужбовців країни-агресора. Дані про яких зібрані у дослідженнях спільноти та структуровані як у базі даних “Russian Aggression“, так і в матеріалах “Список1097”.

 


Щодо сирійської авантюри Кремля, то наймасштабнішим та скандальнішим дослідженням InformNapalm стала ідентифікація 116 офіцерів та членів екіпажів ВПС РФ.

 

Публікація по темі: СПИСОК-1097: КАК 18-Я ОМСБрВС РОССИИ ОККУПИРОВАЛА КРЫМ

 

Військові втрати росіян у живій силі –  окрема і досить цікава тема, частково вона структурована у інтерактивній карті загибелі російських військових у Сирії.

 

Також дуже цікавою є тема втрат військової авіації Росії у Сирії. І тут ми звертаємо вашу увагу на цікаву інфографіку, яку підготували журналісти ТСН.

 

Загальні відомості

 

Операція ВПС РФ у Сирії розпочалася у вересні 2015 року. За цей час втрати військової авіації РФ лише за офіційними даними нараховують 7 винищувачів та 7 гелікоптерів.

 

Проте було багато розслідувань та публікацій у ЗМІ, які хоч і не підтвердили офіційні джерела МО РФ, але вони виглядають достатньо переконливо. Якщо узагальнити ці дані, то у Сирії було втрачено ще 10 одиниць авіаційної техніки. Тобто, якщо підсумувати офіційні та неофіційні дані –  Росія втратила близько 24 одиниці військової авіаційної техніки.

 

Новина по темі: У СИРІЇ РОЗБИВСЯ АН-26 - ЗАГИНУЛИ 39 ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗС РФ

 

Сюди входять винищувачі Су-24, Су-33, Су-30СМ, гелікоптери Мі-24, Мі-35, Мі-8 та інші.

 

Останні такі новини надійшли у четвер, 3 травня. Стало відомо, що біля берегів Сирії впав російський винищувач Су-30СМ.

 

Новина по темі: У СИРІЇ РОЗБИВСЯ ВЖЕ СЬОМИЙ РОСІЙСЬКИЙ ЛІТАК: ПІЛОТИ ЗАГИНУЛИ

 

Детальніше з кількістю та найменуваннями техніки можна ознайомитися в інфографіці від ТСН.

 

180510 INFOGRAFIKA

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues