180529 premiiЗ нагоди Дня Науки Міністр освіти та науки Лілія Гриневич вручила премії Кабінету міністрів України за розроблення та впровадження інноваційних технологій. У 2018 році з 17 поданих заявок було відібрано 5 найкращих робіт.

 

Серед переможців - робота «Створення і застосування безпілотних авіаційних комплексів класу міні та впровадження інноваційних технологій їх виробництва». Серед 10 авторів цієї роботи - у повному складі команда Науково-виробничого підприємства «Атлон-Авіа».

 

Про це повідомив директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці у Facebook.

 

 

 

Зазначається, що київське Науково-виробниче підприємство «Атлон Авіа» – вітчизняний лідер у розробці та серійному виробництві безпілотних авіаційних комплексів поля бою.

 

БпАК А1-С Фурія активно використовували українські військові у зоні антитерористичної операції. Насамперед для вирішення завдань розвідки та корегування вогню в інтересах артилерії.

 

171031Furia 1

 

У 2016 р. компанія представила замовнику – Збройним Силам – глибоко модернізовану версію комплексу «Фурія» з індексом А1-СМ. У 2018 р. НПП «Атлон-Авіа» виконує державне замовлення на постачнаня в ЗС України БпАК А1-СМ.

 

 
Публікація по темі:
 
 
Новини по темі:
 
 
 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues