181001 azovУкраїнські військові провели блискучу та водночас ризиковану операцію просто під носом у ворога. Два військові кораблі українського флоту пройшли з Одеси до Маріуполя через Керченську протоку, яку контролюють окупанти.

 

Про це розповів Сергій Згурець, директор інформаційно-консалтингової кампанії Defense Express, у прямому ефірі 24 каналу.

 

За словами експерта, це був плановий захід щодо посилення української військової присутності в регіонах, де російські дії загрожують нашим економічний інтересам.

 

181001 azov1

Українські військові кораблі пройшли через Керченську протоку

 

Якщо звернути увагу на те, що Росія порушує всі міжнародні угоди, то варто зазначити, що ця операція була дуже ризикованою, але в будь-якому разі вона пройшла вдало. Я думаю, що це буде перший крок до нашого зміцнення та реальної збільшеності в Азовському морі, адже ми маємо відстоювати свої економічні інтереси,– заявив Сергій Згурець.

 

Він також зазначив, що Україні у будь-якому разі потрібно нарощувати свою присутність в морі. "Я вважаю, що це були наші не останні кораблі в акваторію. Проте не потрібно забувати, що сусідство з Росією завжди супроводжуватиметься різними провокаціями", – наголосив Згурець.

 

І додав, що нині планується будівництво бази в Бердянську за рахунок заведення нових кораблів. А також варто збільшити заходи, пов’язані з інтеграцією військової потужності з прикордонною службою, тому що на сьогодні у прикордонників є лише близько 20 кораблів ВМС.

 

Нагадаємо, що нині стало відомо, що судна вирушили із Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі у четвер, 20 вересня, та мають здійснити прохід з Чорного у Азовське море через контрольовану агресором Керченську протоку. А кінцевою точкою суден стане Бердянськ, де вони повинні стати основою флотського угруповання нової військово-морської бази України в Азовському морі.

 

Джерело

 

Новини по темі:

 

КОРАБЛІ ВМС ЗС УКРАЇНИ УВІЙШЛИ В АЗОВСЬКЕ МОРЕ ЧЕРЕЗ КЕРЧЕНСЬКУ ПРОТОКУ

 

М.САМУСЬ: ЯК ВІЙСЬКОВА БАЗА НА АЗОВСЬКОМУ МОРІ МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА РОСІЙСЬКОГО «ГОПНИКА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues