190405 REB 13 квітня, офіційний твіттер-канал української місії в ОБСЄ @UKRinOSCE опублікував фото автоматизованої станції перешкод Р-330Ж “Житель” та комплексу радіоелектронної боротьби “Тірада-2”, які були зафіксовані Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ неподалік від населеного пункту Южна Ломуватка, на окупованій Росією частині Донбасу 16 березня 2019 року.

 

Що саме означала така унікальна знахідка міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm додатково виклала у матеріалі: “На Донбасі виявлені новітні російські системи РЕБ, якими намагаються глушити стратегічні дрони США”.

 

І ось сьогодні, завдяки публікації нових фотодоказів від ОБСЄ волонтери InformNapalm встановили точні координати розміщення зазначених російських систем.

 

190404 REB 0

 

На слайді ОБСЄ не були зазначені точні координати, тому волонтери спільноти InformNapalm переглянули загальнодоступні супутникові знімки в google maps і знайшли точне місце фіксації – це 48.418126 38.511170. Цікаво, що на знімках в даному районі постійно перебувають кунги з антенами на армійських вантажівках, це можна побачити неозброєним оком і це дає змогу зробити припущення про достатньо тривале місце дислокації тут російських систем РЕБ.

 

190404 REB 2

 

Джерело

 

Читайте також англійською тут: OSCE SPOTS RUSSIA’S BRAND NEW MILITARY EQUIPMENT IN OCCUPIED DONBAS

 

Публікації та  новини по темі:

 

НА ДОНБАСІ ВИЯВЛЕНІ НОВІТНІ РОСІЙСЬКІ СИСТЕМИ РЕБ

 

CЕКРЕТНІ СИСТЕМИ РЕБ РФ НА ДОНБАСІ І ЧОМУ СММ ОБСЄ ДАЛА ЇМ 14 ДНІВ ФОРИ

 

«АРМІЯ 2018»: ОГЛЯД СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ ВОГНЕМ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues