190604 putinjugendПісля того, як Росія атакувала Грузію в 2008 році та Україну в 2014 році, мілітаристська політика стала нормою для російського суспільства. Причому войовнича пропаганда спрямована не лише на дорослих — вона охоплює і дітей.

 

Кремль активно впливає на несформовану дитячу особистість і намагається прищепити дітям уявлення, що участь у російських війнах — це священний обов’язок кожного громадянина Росії. Пропаганда підсилюється реальною військовою підготовкою дітей з метою їхнього залучення до майбутніх воєнних операцій. Варто зауважити, що військово-пропагандистська робота охоплює не лише російських дітей, а й дітей, що проживають на окупованих територіях, а також дітей з країн-союзниць Росії (Білорусь, Сербія). Така мілітаризація становить загрозу як для самих неповнолітніх, так і для країн, що вже стали чи є потенційними цілями російської агресії.

 

190604 putinjugend 1

 

Детальніше про це читайте у великому дослідженні “Путінюгенд: діти для російської війни“, яке провели спеціально для читачів міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Andrzej Leszkiewicz та Andrii Luchkov.

 

Джерело

 

Публікації по темі:

 

ЛИЦЕМІРСТВО: ЯК КРЕМЛЬ ВИКОРИСТОВУЄ РЕЛІГІЮ В ГІБРИДНІЙ ВІЙНІ

 

ЛИЦЕМІРСТВО: ДОСВІД РОСІЙСЬКОЇ АГРЕСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

 

ЛИЦЕМІРСТВО: ЯК РФ ПІДРИВАЄ МИР, ВИКОРИСТОВУЮЧИ НЕДЕРЖАВНІ ВОЄНІЗОВАНІ ФОРМУВАННЯ

 

ЛИЦЕМІРСТВО: ВИКОРИСТАННЯ РФ ТЕРОРИЗМУ В ХОДІ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ З ЛЮДСТВОМ

 

ЛИЦЕМІРСТВО: ЯК ПІД ВИГЛЯДОМ ВОЄННОЇ ХИТРОСТІ РФ СКОЮЄ ВІЙСЬКОВІ ЗЛОЧИНИ

 

ЛИЦЕМІРСТВО: ОРГАНІЗОВАНІ ЗЛОЧИННІ УГРУПОВАННЯ НА СЛУЖБІ КРЕМЛЯ

 

ЛИЦЕМІРСТВО: «ВОЄННИЙ ВЕЛОСИПЕД» ЯК ПРИНЦИП ФУНКЦІОНУВАННЯ РОСІЙСЬКОЇ ПОЛІТИЧНОЇ МАШИНИ

 

«ЧУДО-ОРУЖИЕ» ПУТИНА, ИЛИ КРУГОВОРОТ ИСТОРИИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues