190906 az2 вересня, Міністр оборони України Андрій Загороднюк взяв участь в урочистостях з нагоди Дня знань та початком нового навчального року у Національному університеті оборони ім. Івана Черняховського.

 

- Ми маємо докласти всіх можливих зусиль задля того, щоб забезпечити стратегічні інтереси України. Вони базуються на стандартних європейських цінностях: повага до Закону, демократія та верховенство права. Тобто усі цінності, з якими живе сучасний західний світ, зокрема Європейський Союз. Також має бути абсолютно нульова толерантність до корупції. Ми маємо забезпечити безпеку всієї держави, — наголосив Андрій Загороднюк.

 

 

Окрім цього, у своєму виступі Міністр оборони України зазначив, що позиція чинного уряду є абсолютно проукраїнською.

 

- Наше завдання – забезпечити безпеку України. Ви всі науковці, і знаєте, як це робиться. Визначається безпековий контекст, в якому ми живемо, визначаються можливі загрози, відпрацьовуються сценарії наших реакцій на ці загрози, — сказав міністр оборони.

 

190906 az 1

 

Очільник оборонного відомства також наголосив на важливості спроможностей, які неможливі без військової освіти.

 

- Освіта є чіткою бойовою спроможністю. Без переходу освіти на стандарти НАТО, ми на стандарти НАТО перейти не зможемо. А перехід на стандарти НАТО є нашим абсолютним пріоритетом, — зазначив Міністр оборони України Андрій Загороднюк.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues