190912 ch1Генеральний директор Ліги оборонних підприємств України Олександр Ясинський та виконавчий директор Ліги Олег Брюшковський взяли участь у роботі ХІХ науково-технічної конференції «Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах», яка упродовж 5-6 вересня відбулася в Чернігові, в Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

 

До участі в заході долучилися понад 150 державних та приватних оборонних підприємств України, в тому числі зброярські компанії – учасники Ліги оборонних підприємств, посадові особи органів військового управління Збройних Сил України, державних силових відомств, наукових установ та громадських організацій.

 

190912 ch22

 

Конференція мала на меті оцінку сучасного стану робіт зі створення та модернізації озброєння і військової техніки, відпрацювання пропозицій щодо подальших напрямів модернізації та шляхів вирішення проблемних питань.

 

190912 ch3

 

З доповіддю щодо стану, проблем і перспектив розвитку приватного сектору в оборонно-промисловому комплексі держави на пленарному засіданні конференції виступив Генеральний директор Ліги Олександр Ясинський.

 

У своєму виступі він окреслив найбільш гострі питання фінансово-економічного, нормативно-правового та системного характеру, з якими нині стикаються підприємства ОПК усіх форм власності, та закликав присутніх представників Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил та інших державних Замовників враховувати існуючі потреби й проблеми підприємств «оборонки» замовляючи перспективні розробки необхідної оборонної продукції, беручи участь у формуванні ДОЗ та зі свого боку забезпечуючи його виконання.

 

190912 cherniiv

 

– Створення та модернізація озброєння і військової техніки в сучасних умовах прямо залежать від стану, в якому нині перебуває вітчизняний оборонно-промисловий комплекс. Саме тому. обговорюючи перспективи створення новітніх ОВТ, плануючи забезпечення наших Збройних Сил сучасними, потужними і високотехнологічними засобами ведення збройної боротьби, неможливо не враховувати цей фактор, оскільки він є базовим. Без вирішення давно назрілих в ОПК держави проблем, не варто очікувати на справді якісне, масштабне забезпечення й переоснащення сил оборони країни сучасним вітчизняним озброєнням і військовою технікою. – Наголосив Олександр Ясинський.

 

Серед іншого під час заходу розглядалися питання організації та проведення випробувань, науково-технічного супроводження розробок нових і модернізованих зразків ОВТ в умовах особливого періоду. Виступи та доповіді учасників заходу стосувалися створення, розвитку та застосування бронетехніки, стрілецької, парашутно-десантної техніки та спеціального спорядження, безпілотних авіаційних комплексів, а також надлегких літальних апаратів, водолазної техніки, надводної та підводної робототехніки військового призначення, інших важливих тем створення та модернізації військової техніки.

 

Учасниками конференції було обговорено низку організаційних, правових питань, намічено шляхи подальшого розвитку експериментально-випробувальної бази ЗСУ.

 

Джерело

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues