190913 putПадіння режиму Володимира Путіна неминуче і він це демонструє своїми безглуздими вчинками.

 

Подібну думку озвучив російський опозиціонер і фінансист Слава Рабинович.

 

За його словами, недавній арешт американського інвестора в РФ Майкла Калві показав, що закордонні активи при режимі Володимира Путіна не можуть вважатися безпечними.

 

Більш того, як вважає Слава Рабинович, затримання Калві є ще однією ланкою в довгому ланцюжку злочинів режиму, яким заправляє Володимир Путін.

 

190913 put 1

 

«При НКВДшнику Володимирі Путіну по-іншому бути і не могло. Терор путінської ОЗУ. Демонтаж конституційного ладу. Ціле гроно тяжких статей КК РФ плаче за путінською ОЗУ. І путінська ОЗУ не повинна буде дивуватися, коли її членів будуть вішати на стовпах. Ми точно не забудемо і точно не пробачимо», – підкреслив він.

 

За словами військового оглядача Антона Михненко, Володимир Путін прискорив крах свого режиму виходом РФ з ДРСМД. Він упевнений, що це рішення дозволить країнам нарощувати свій ядерний і ракетний потенціал, але Москва не потягне нову гонку озброєнь, і її чекає “плачевне майбутнє”.

 

190913 put 2

 

“Буде повністю зруйнована, якщо зважиться на це. Нашу північну сусідку відразу спіткають величезні наслідки — економічні, політичні, дипломатичні. Фактично відбувається повернення до періоду холодної війни, тобто коли країни будуть шукати ті чи інші аргументи, щоб звинуватити опонента в тих чи інших кроків, діях, заходах. Зараз відбуватиметься певна гонка озброєнь. США, Росія та інші країни будуть створювати зброю для стримування і нападу. Буде йти ескалація напруги. США і Китай мають дуже потужну економіку, для них так трагічно гонка озброєнь не відіб’ється. Але якщо РФ зруйнується, буде погано всім, через те, що наслідки цього торкнуться всі сусідні регіони з РФ”, – пояснив він свою точку зору.

 

Британський експерт Брукс Ньюмарк, в свою чергу, стверджує, що режим Володимира Путіна серйозно страждає від міжнародних санкцій, але фінансові обмеження повинні бути могутніше. Представник Кабміну Великобританії в спілкуванні з журналістами також розповів, як саме потрібно завдавати удар по Володимиру Путіну, щоб він змінив свою лінію поведінки.

 

«Чим більше ми чинимо тиск на людей навколо Путіна, тим більше ймовірність того, що це призведе до зміни лінії поведінки, на відміну від простих економічних санкцій, які наносять шкоду простим росіянам, а не Путіну і оточуючим його людям», – пояснив він.

 

 

 

Джерело

 

Публікації та новини по темі:

 

СУПЕРОРУЖИЕ ПУТИНА – ЭТО ФАНТАСТИКА

 

ГЕОПОЛИТИЧЕСКАЯ ПОЩЕЧИНА ПУТИНУ: НАТО ПРИЗНАЛО УКРАИНУ АСПИРАНТОМ НА ВСТУПЛЕНИЕ В АЛЬЯНС

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues